16 september, Techniek kan erg lekker zijn...

Afgelopen woensdag leerde groep 7a in de rekenles dat in 1 vierkante dm een liter past. We zagen dat het lukte om een liter water in die vorm te krijgen. Donderdagmiddag maakten we van spaghetti en marsmallows ook zo'n dm3 en nog veel meer vormen en bouwwerken. Wat kan techniek toch lekker zijn....


12 september, Kalender 2019-2020

De kalender voor dit schooljaar kunt u vinden onder 'documenten' in het ouderportaal.


30 augustus, voorstellen Margriet Visser, directeur Slotschool

Voorstellen Margriet Visser, Directeur Slotschool

Aan de ouder(s) / verzorger(s)

 

Het schooljaar is weer begonnen!

Afgelopen dagen heb ik al een heleboel handen mogen schudden en het deed me heel goed om kennis te maken ouders, opa’s en oma’s en vooral met de kinderen.

Sinds 1 augustus ben ik benoemd als directeur op basisschool De Slotschool. Ik moet u zeggen: “Ik heb er zin in”. U gaat me ongetwijfeld zien of spreken op de het plein, in de buurt of in de school. Ik vind het belangrijk dat u weet wie ik ben zodat we elkaar in de toekomst makkelijk kunnen vinden.

Mijn naam is Margriet Visser en ik ben 54 jaar oud. Ik woon Leeuwarden, in de wijk Camminghaburen, samen met mijn man en jongste zoon (21 jaar). We hebben nog twee zonen (22 en 24 jaar), die niet meer thuis wonen. In mijn vrije tijd mag ik graag zingen en wandelen.

Tot voor de zomervakantie was ik werkzaam in Leeuwarden op de koningin Wilhelminaschool, als adjunct directeur. Na 6 jaar op deze school te hebben gewerkt vond ik het tijd voor een nieuwe uitdaging. In 1985 ben ik als leerkracht begonnen op de Algraschool in Leeuwarden, daarna heb ik 18 jaar gewerkt als leerkracht en intern begeleider op de Sprankel in Stiens. Tussendoor heb ik ook nog 8 jaar gewerkt als intern begeleider in het speciaal onderwijs.

En nu heb ik er zin in om me voor een langere tijd te verbinden aan de Slotschool, om samen met het team, de leerlingen en u verder te bouwen aan een fijne en veilige school. In een prettige en veilige sfeer kunnen de talenten van leerlingen en leerkrachten benut worden en kan er gekeken worden naar mogelijkheden en kansen om het beste uit onze leerlingen te halen. Niet alleen op leergebied, maar ook op de sociale en emotionele ontwikkeling. Echt gezien worden, zodat de leerlingen zich optimaal kunnen ontwikkelen in een fijne, veilige schoolomgeving: “Daar staan wij voor!”

Heeft u vragen, suggesties of opmerkingen, dan ga ik graag met u in gesprek. Ik ben de hele week aanwezig op de Slotschool, alleen op vrijdag geef ik les in groep 5/7 en hebben de leerlingen mijn volledige aandacht. Ik zie uit naar een fijne samenwerking

Met vriendelijke groeten,

Margriet Visser